Preskoči na sadržaj
Pozovite +381 65 2569299

Cene važe od februara 2025.

Sve cene su izražene u dinarima (DIN).

Izrada pečata

od 1.200 din

Pečati
StavkaCenaUpit
Drveni pečat1.200–1.500 dinUpit
Automat P-202.500 dinUpit
Automat P-302.800 dinUpit
Automat R-303.000 dinUpit
Guma i jastuče
StavkaCenaUpit
Izrada gume1.000 dinUpit
Jastuče500 dinUpit

Graviranje

od 800 din

Graviranje
StavkaCenaUpit
Ime gravirano800 dinUpit
Prezime800–1.000 dinUpit
Prezime krivolinijski oblik1.200 dinUpit
Broj stana1.000 dinUpit
Table i natpisi
StavkaCenaUpit
Ime plastificirano300 dinUpit
Čuvaj se psa450 dinUpit
Magnet podloga A4/A3800–1.000 dinUpit
PVC tabla/firma A33.000–4.500 dinUpit

Fotokopiranje
StavkaCenaUpit
Crno-belo20 dinUpit
Obostrano30 dinUpit
Skeniranje
StavkaCenaUpit
Skeniranje 1:1300 dinUpit
Skeniranje sa uvećanjem / slajdovi1.500 dinUpit
Skeniranje i slanje email150 dinUpit
Digitalna štampa A4
StavkaCenaUpit
A4 1 boja35 dinUpit
A4 kolor75 dinUpit
A4 obostrano100 dinUpit
A4 nalepnica100 dinUpit
A4+ reljefni150 dinUpit
Plakati A3+
StavkaCenaUpit
1–10 kom180 din/komUpit
10–20 kom150 din/komUpit
Do 50 kom120 din/komUpit
100 kom100 din/komUpit
Obostrano+40 din
Štampa na CD-u
StavkaCenaUpit
Printable CD35 dinUpit
Plastifikacija
StavkaCenaUpit
Plastificirani A4300 dinUpit
Uštampavanje
StavkaCenaUpit
Uštampavanje kalendara75 dinUpit
Uštampavanje koverti35 dinUpit

Vizit karte

od 1.000 din

Ofset
StavkaCenaUpit
1000 kom, 4/1 sjaj plastifikacija4.000 dinUpit
1000 kom, 4/1 mat plastifikacija4.800 dinUpit
1000 kom, 4/4 obostrano mat6.500 dinUpit
1000 kom jednobojne3.500 dinUpit
Digitalna štampa
StavkaCenaUpit
100 kom1.000 dinUpit
200 kom2.000 dinUpit
300 kom3.000 dinUpit
500 kom4.500 dinUpit
1000 kom6.000 dinUpit

Flajeri

od 11.500 din

Flajeri
StavkaCenaUpit
A6 6000 kom11.500 dinUpit
A5 3000 kom12.000 dinUpit
A4 obostrano 1000 kom18.600 dinUpit
A4 obostrano 2000 kom22.700 dinUpit

Memorandumi

od 4.000 din

Memorandum A4, 500 kom
StavkaCenaUpit
1 boja4.000 dinUpit
Ink-jet 2/3 boje4.500 dinUpit
Pun kolor12.800 dinUpit
Memorandum A4, 1000 kom
StavkaCenaUpit
1 boja7.500 dinUpit
Ink-jet 2/3 boje8.000 dinUpit
Pun kolor15.800 dinUpit

NCR blokovi

od 4.500 din

NCR blokovi A4
StavkaCenaUpit
5 blokova A44.800 dinUpit
10 blokova A44.500 dinUpit
20 blokova A46.500 dinUpit
40 blokova A412.500 dinUpit

Pozivnice

od 40 din/kom

Pozivnice
StavkaCenaUpit
9×5 cm1.200 din / 100 komUpit
DL Ameriken50 din/komUpit
A540 din/komUpit
A5 sa bigom100 din/komUpit
A4 sa 1 bigom120 din/komUpit
A4 sa 2 biga150 din/komUpit
Deklaracije (samolepljivi papir)
StavkaCenaUpit
500 tabaka B412.000 dinUpit
Doplata ricovanje2.000 din
1000 tabaka B420.000 dinUpit
Doplata ricovanje2.800 din

ID kartice

od 150 din/kom

ID kartice
StavkaCenaUpit
ID kartica 85×55 mm150 din/komUpit
Traka250 din (+150)

Baneri i ploter štampa

od 3.000 din/m²

Ploter štampa, veliki formati
StavkaCenaUpit
Cerada / Tenda / Baner3.500 din/m²Upit
PVC nalepnica UV3.000 din/m²Upit
Canvas / One way vision5.800 din/m²Upit
Montaža500 din/m²

Rezana folija

od 1.000 din

Rezana folija
StavkaCenaUpit
Rezani natpis A4/A31.000 dinUpit
Rezanje2.500 din/m²Upit
Rezanje + lepljenje3.000 din/m²Upit
Uslužno lepljenje folije800 din/m²Upit

Preslikač
StavkaCenaUpit
Preslikač A4500 dinUpit
Preslikač + presovanje600 dinUpit
Štampa na svetlu ili tamnu majicu
StavkaCenaUpit
Štampa na svetlu majicu800 dinUpit
Štampa na tamnu majicu1.000 dinUpit
Natpis A4
StavkaCenaUpit
Natpis A4 (flex)1.000 dinUpit
Natpis A4 (flok)1.200 dinUpit

DTF štampa

od 600 din

DTF štampa
StavkaCenaUpit
A4600 dinUpit
A31.000 dinUpit
Metar2.500 dinUpit
5m+ (560 mm širina)1.200 dinUpit
Rad na presi60 din
Sito štampa
StavkaCenaUpit
Sito štampa – priprema1.200 dinUpit
Otisak40 din
Tampon štampa
StavkaCenaUpit
Tampon štampa – priprema2.000 dinUpit
Otisak30 din
Sito štampa na majicama
StavkaCenaUpit
Majice sito1.500 din + 80 din/otisakUpit

Privesci

od 2.500 din

EVA pena / klirit
StavkaCenaUpit
10 kom2.500–3.000 dinUpit
50 kom6.000–8.000 dinUpit
100 kom8.000–10.000 dinUpit
Klirit / pleksiglas
StavkaCenaUpit
10 kom2.500 dinUpit
50 kom6.000 dinUpit
100 kom9.000 dinUpit

Grafički dizajn
StavkaCenaUpit
Dizajn vizitke (3 modela)1.000 dinUpit
Grafički dizajn – 1 sat rada1.500 dinUpit
Dizajn kese, fascikle2.000 dinUpit
Dizajn flajera A4 (obostrano)5.000 dinUpit
Dizajn vizuelnog identiteta firme (memo, vizitka, flajer, izlog)60.000–120.000 dinUpit
Dizajn ambalaže
StavkaCenaUpit
Dizajn ambalaže3.000–5.000 dinUpit
Digitalno fotografisanje i video
StavkaCenaUpit
Set do 50 fotografija3.500 dinUpit
Set do 100 fotografija6.500 dinUpit
Fotografija pojedinačno120 dinUpit
Video do 1 min10.000 dinUpit

Priprema za štampu

od 250 din/strana

Prelom i priprema
StavkaCenaUpit
Prelom teksta A4 / kucanje250 din/stranaUpit
Priprema za štampu A4 (prelom)650 din/stranaUpit
Priprema kataloga A41.000 din/stranaUpit
Obrada, crtanje i vektorizacija
StavkaCenaUpit
Obrada jednog predmeta1.850 dinUpit
Crtanje tehničkih crteža1.500 din/A4/satUpit
Vektorizacija1.500 din/A4/satUpit